V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom produktov nás neváhajte kontaktovať na telefónom čísle: + 421 911 282 263.

WC CLEANET NAVIA S BIDETOVOU TRYSKOU

Nadčasový švajčiarsky dizajn, jednoduché ovládanie a štandardné rozmery. To sú základné charakteristiky klozetu Cleanet Navia s integrovanou s bidetovou tryskou.

Technológia je skrytá vo  vnútri celokeramického klozetu, ktorý je opatrený povrchovou úpravou LCC. V kombinácii s misou bez  oplachového kruhu a ľahko odnímateľnou doskou na sedenie, tvorí vysoko hygienický produkt ľahký na údržbu. Súčasťou je tiež funkcia pre odstránenie vodného kameňa.

Cleanet Navia sa ovláda jednoduchým intuitívnym otočným tlačidlom umiestneným v tele keramiky alebo pomocou aplikácie v telefóne.

Skladom
€4 002,98 –50 % €1 999
Kategória: TOALETA S BIDETOVOU SPRŠKOU
Záruka: 3 roky
Silder CleanetNavia I
Akcia Novinka
€4 002,98 –50 %
FUNKCIE
Análna spŕška
Oscilácia
Intenzita prúdu vody 7 stupňov
Pozícia trysky 7 stupňov
Teplota vody 7 stupňov (via APP)
Programovateľné užívateľské profily 1 profil (APP)
Indikačné svetlo
Eco mód (via APP)
Doska na sedenie so spomaľovacím mechanizmom
Integrovaná protihluková podložka
ROZMERY 580 × 370 mm

Výkonná a zároveň jemná tryska až do 3,5l / min

Vďaka vyváženej intenzite prúdu vody pracuje tryska WC Cleanet Navia rýchlo, jemne a dôkladne. Výsledkom je príjemný pocit čistoty.

Vymeniteľná tryska a záslepka

Dýza WC Cleanet Navia, ktorá je bezpečne zapustená za záslepkou v keramike, sa sama opláchne pred a po použití WC. Trysku je možné kedykoľvek ľahko vymeniť alebo vyčistiť.

 

Intuitívne ovládanie prostredníctvom otočného tlačidla alebo aplikácie

 

Hygiena musí byť ľahká! Otočný gombík v dosahu umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie sprchových funkcií. Aplikácia ponúka ďalšie funkcie.

Plný prístup cez aplikáciu
Všetky sprchovacie funkcie je možné pohodlne ovládať prostredníctvom aplikácie. Ďalej je možné nastaviť teplotu vody, sledovať servisné hlásenia či spravovať užívateľský profil

 

Povrchová úprava LCC a absencia oplachového kruhu

WC Cleanet Navia žiari čistotou. Veľmi ľahko sa udržiava a čistí vďaka povrchovej úprave LCC a absencii oplachového kruhu.

 

Integrovaný odvápňovací program

Komponenty vnútri WC Cleanet Navia, ktorými preteká voda, by mali byť pravidelne odvápňované, čím je zaistená ešte lepšia čistota a hygiena. Pravidelným odvápňovaním tiež dochádza k predĺženiu životnosti WC.

 

WC CLEANET NAVIA S BIDETOVOU TRYSKOU